دانلود گزارش كارآموزی برنامه ریزی 47 ص 47 صفحه + zip

به صفحه فایل دانلود گزارش كارآموزی برنامه ریزی 47 ص خوش آمدید.

دانلود گزارش كارآموزی برنامه ریزی 47 ص تحقیق گزارش كارآموزی برنامه ریزی 47 ص مقاله گزارش كارآموزی برنامه ریزی 47 ص گزارش كارآموزی برنامه ریزی 47 ص

دسته بندی: علوم انسانی

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 47

حجم فایل: 52 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 47 صفحه

بسمه تعالی گزارش كارآموزی با عنوان : برنامه ریزی معاونت : ریخته گری اداره كل : برنامه ریزی نام استاد كارآموزی : آقای دكتر حیدری نام سرپرست : آقای مهندس خزائی نام دانشجو : محمد صادق فیضی دیزآبادی دانشگاه آزاد اسلامی تاریخ : از اردیبهشت 83 تا خرداد 83 پیشگفتار دنیا پس از رنسانس و به خصوص در قرن پایانی هزاره دوم آنچنان شاهد دگرگونی های شگرفی در زمینه های علوم و فنون بوده كه بسان رؤیایی باورنكردنی می آید .
رشد چشمگیر صنعت در روزگار ما به گونه ای بوده كه حتی خالق داستانهای علمی و تخیلی ژول ورن نیز چنین چیزی به مخیله اش خطور نكرده و نتوانسته بود پیش بینی تحولات عصر تكنولوژی را تصور كند .
حركت شتابان صنعت به اسب افسار گسیخته ای می ماند كه یارای توقف نداشته و همانطور می تازد .
سواد بر آ ن صاحبان صنایع بزرگ دنیا و كشورهای توسعه یافته می باشند كه فاصله خود را لحظه به لحظه از دیگر كشورها بیشتر می كنند تا عملا امیدی برای رسیدن به آنها وجود نداشته باشد .
در اینجا بود كه دانشگاهها با هدف به روز كردن دانشجویان خود و با هدف این كه از این رهگذر عقب نمانده و افرادی تحصیل كرده كه در صنعت روز دنیا عملا عقب مانده و ناكار آمد باشند پرورش ندهند تصمیم به ورود در این عرصه گرفتند .
و تلاش كردند خلا مزبور را به گونه ای پر نمایند .
بزرگترین خدمتی كه در این مراكز آموزشی به دانشجویان خود و به صنعت كشور نمودند بر قراری واحدهایی به نام كارآموزی بود تا بدینوسیله پیوندی میان دانشگاه و صنعت بوجود آید و با همراهی و معاضدت استادان دانشگاه و نخبگان فنون درهر چه بالا بردن سطح كیفیت محصولات و صنایع بكوشند .
امید است این پیوند متقابل آینده ای بهتر از آن صنعت كشور نماید .
مقدمه ای پیرآمون شركت ایران خودرو شركت ایران خود رو در مرداد ماه 1341تحت شماره 7352 به نام شركت سهامی كارخانجات ایران ناسیونال در اداراه ثبت شركتها به ثبت رسید و در تاریخ 15/7/1342به بهره برداری رسید .
این كارخانه در ابتدا به تولید اتوبوسهای مدل 11321و مینی بوسهای 319پرداخت .
سپس در تاریخ 20شهریور1345 اجازه تاسیس كارخانجات ساخت انواع اتومبیل های سواری 4 سیلندر به این كارخانه داده شده كه به دنبال آن در 23/2/1346 تولید پیكان با امتیاز ساخت گروه كرایسلر در كارخانه شمالی آغاز گرد ید .
در سال 1351 بخش مونتاژ موتور با ظرفیت 30 دستگاه در ساعت و چند ماه بعد قسمتهای تراش قطعات موتور و ریخته گری برای 6 قطعه از موتور پیكان با ظرفیت 15 دستگاه در ساعت شروع به كار كرد .
این شركت در اصل مجموعه ای از چند كارخانه صنعتی مختلف می باشد كه هر كدام قسمتی از نیازهای تولیدات این كارخانه را برای تولید نهایی محصول بر آورده می كنند كه تعدادی از این كارخانجات به شرح زیر می باشند : برش و پرس ، رنگ زنی ، ریخته گری و سنگ زنی ، موتورسازی ، تزیینات و تكمیل كاری ، اتوبوس سازی ، سواری سازی وسالن آ لومینیم قسمت ریخته گری كه به ابهر انتقال یافت و در آنجا بصورتی شركتی مستقل فعالیت خود را آغاز خواهد كرد .
همچنین سالن چدن این واحد نیز ( ریخته گری

فایل دیگر:  تحلیل نحوی‌كلامی دستنوشته‌های داستانی كودكان و نوجوانان 72 صفحه + docx

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود گزارش كارآموزی برنامه ریزی 47 ص ” نمودید تشکر می کنیم

فایل – دانلود گزارش كارآموزی برنامه ریزی 47 ص – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:
دانلود گزارش كارآموزی برنامه ریزی 47 ص;تحقیق گزارش كارآموزی برنامه ریزی 47 ص;مقاله گزارش كارآموزی برنامه ریزی 47 ص;گزارش كارآموزی برنامه ریزی 47 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *